Kuvaus
Hänestä
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Kehon koko | 168cm B-kuppi |
| Nettopaino | 36 kg |
| Täysi rintakuva | 77 cm |
| Rinnan alla | 60 cm |
| Vyötärö | 47 cm |
| Hip | 88 cm |
| Jalan pituus | 21,5 cm |
| Olkapää | 42 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Peräaukon syvyys | 15 cm |
| Suullinen syvyys | 12 cm |
Nukke galleria













Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.