Kuvaus
Hänestä
Mitat
| Materiaali | Silikonipää + TPE-runko |
| Kehon koko | 168cm E-kuppi |
| Nettopaino | 40kg |
| Täysi rintakuva | 91 cm |
| Rinnan alla | 68 cm |
| Vyötärö | 60 cm |
| Hip | 90 cm |
| Jalan pituus | 23 cm |
| Olkapää | 36 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Peräaukon syvyys | 15 cm |
| Suullinen syvyys | 12 cm |
Nukke galleria


















Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.