Kuvaus
Hänestä
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 170 cm |
| Rinta | 80 cm |
| Vyötärö | 68 cm |
| Hip | 90 cm |
| Hartianleveys | 36 cm |
| Käden pituus | 50 cm |
| Käden pituus | 15 cm |
| Jalan pituus | 80 cm |
| Reiden linja | 52 cm |
| Calf Line | 33 cm |
| Jalkojen koko | 21 cm |
| Suullinen syvyys | 10 cm |
| Emättimen syvyys | 14 cm |
| Anal Depth | 10 cm |
| Nettopaino | 42kg |
Nukke galleria












Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.