Kirjeldus
Temast
Mida sa arvad, kui kuulete terminit hentai seksinukk? Kas sa mõtled pikkade juustega nukule või suurele rinnanukule? Kas sa arvad anime-nuku või midagi keerukamat ja seksikamat?
Seksukud võivad olla ükskõik millised elusuuruses nukkudest naissoost seksnukkudeni. armastusnukud on väiksema suurusega nukud, samas kui elusuuruses nukud on nukud, mis on peaaegu sama suured kui tavalisel inimesel. Need on valmistatud erinevatest materjalidest, erinevatest kehaosadest ja erineva suurusega, et need sobiksid iga eelistusega. Mõned seksinukud on lateksnukud. Lateksnukud on valmistatud teatud tüüpi kummilateksist, mis tundub kätes sile.
Nukufetiš on soov seksida tõelise seksnukuga. See on tavaline ja fetiš, mis enamikul inimestel on.
Seksnuku xxx lehelt leiate kõik erinevad seksnukupornot ja vaadake, kuidas enamik inimesi oma nukkude jaoks on seadnud. Konkreetset nišši otsitakse rohkem kui teisi, see on Aasia nukutihaste kategooria. Nad janunevad Aasia nukkude järele tohutult. Sellel saidil on ka unistuste nukude aktid. Siin on fotod seksika välimusega nukkudest.
Mis tüüpi seksinukk sind huvitab?
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 165 cm |
| Rind | 95 cm |
| Vöökoht | 60 cm |
| Hip | 112 cm |
| Neto kaal | 51 kg |
| Suuline sügavus | 12 cm |
| Vaginaalne sügavus | 22 cm |
| Anaalne sügavus | 18 cm |
Nukugalerii




















Arvustused
Ülevaateid veel pole.