Kirjeldus
Temast
Meie vaakumseksnukuga on kaasas seksikas pesu. Saate otsustada, mida nende kaunilt kujundatud kehadel kanda. See erootilise välimusega nukuseks on ideaalne nädalavahetuse tegevus. Üksindust pole karta ja olete oma maailma ekspert. Puhkus abyssrealdolli seksnukuga on võimalik seal, kus te ei pea üksi olema.
Seksnukul -YouTube -vimeol on palju vaatajaid, sest inimesed tahavad Infani seksnuku käsitsemise kohta rohkem teada saada. Esimene gei-seksnukk pidi olema kohanud palju vastupanu, kuid seksnukk on sellest kaugele jõudnud. Nüüd otsitakse nami ühes tükis seksnukku üle kogu maailma, sest selle eeliseid on näha.
Seks Jaapani nukuga annab teile vabaduse mitmeks ejakulatsiooniks ja puuduvad piiratud asendid. Pealkirjaga seksnukuporno on mõeldud inimestele, kes ei räägi inglise keelt emakeelena. Siin tuleb mängu seksnuku heli.
Mõõtmed
| Materjal | Silikoonpea + TPE korpus |
| Kõrgus | 170cm D tass |
| Neto kaal | 40 kg |
| Rind | 89 cm |
| Vöökoht | 57 cm |
| Hip | 98 cm |
| Õlg | 36 cm |
| Arm | 51 cm |
| Käsi | 15 cm |
| Jalg | 80 cm |
| Jalg | 20 cm |
| Vaginaalne sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 17 cm |
Nukugalerii












Arvustused
Ülevaateid veel pole.