Kirjeldus
Temast
Mõõtmed
| Materjal | Täis silikoon |
| Kõrgus | 165 cm |
| Neto kaal | 35 kg |
| Rind | Väike: 74 cm |
| Keskmine: 83 cm | |
| Suur: 90 cm | |
| Vöökoht | 52 cm |
| Hip | 81 cm |
| Käe pikkus | 64 cm |
| Õlg | 32 cm |
| Jalg | 84 cm |
| Jala pikkus | 23 cm |
| Vagiina sügavus | 16 cm |
| Päraku sügavus | 12 cm |
| Suuline sügavus | 12 cm |
Nukugalerii












Arvustused
Ülevaateid veel pole.