Kirjeldus
Temast
Esitleme Chyna Doll Sex – uut, täiustatud realistlikku seksnukku, mis on veekindel, et viia teie seksuaalkogemus uuele tasemele. See toode on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ja suurepärasest tööst. See toode on elusuuruses ja isegi modelleeritud tõelise täiskasvanute filminäitleja nimega Chyna järgi. Graafika näeb välja suurepäraselt ehtne ja iga inimene on loodud kõige keerukamate funktsioonidega.
Kuna kiirendusmõõturi korpus on täiesti veekindel, siis nüüd saad nautida märg fantaasiaid. Korpus on tegelikult valmistatud kvaliteetsest silikoonnahast, mis suurendab realistlikkust ja muudab puhastamise imelihtsaks. Tänu sellele saab alati luua poosi, milles saab seda nukku kasutada järgnevateks seksuaaltoiminguteks.
Rahuldage oma seksuaalset tungi nii, nagu te pole kunagi varem teinud, ja nautige Chyna Doll Sex'iga, mis on selleks otstarbeks loodud.
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 163 cm |
| Rinna ülaosa | 85 cm |
| Rinna all | 61 cm |
| Vöökoht | 55 cm |
| Hip | 87 cm |
| Jalg | 80 cm |
| Jalg | 19 cm |
| Vagiina sügavus | 17 cm |
| Anaalne sügavus | 17 cm |
| Suuline sügavus | 12 cm |
| Neto kaal | 35 kg |
Nukugalerii



























Arvustused
Ülevaateid veel pole.