Kirjeldus
Temast
Kas sa tahad hardcore seksinukku? Täiskasvanud armunukk, kes näeb välja ehtne ja teab, kuidas oma keha liigutada ja teile meeldida? Noh, meil on müügil harmoonianukk ja võite olla kindel, et ta teab kõiki nippe. Virtuaalreaalsuse seksinukud ei paku enam nii rahuldust, nii et miks mitte proovida HD-seksinukku, mis on teie ees, et saada ülim seksuaalkogemus?
See on valmistatud parima kvaliteediga silikoonist, kuid see pole liiga kõrge hinnaga. Ta on kõrgetasemeline seksnukk ja kui ostate armastusnukke, siis teate, et temasuguseid kvaliteetseid armastusnukke on tõesti raske hankida.
Kõik, alates tema õlgadeni ulatuvatest juustest kuni hommikumantlini, on kvaliteetne ja kuna ta on nii ägeda välimusega nukk, naudite tema nägu vaatamist isegi siis, kui te teda ei kepi.
Tal on äravõetav nukukiiss, mille saad hiljem välja võtta, et kasutada, kui tervet nukku tõsta ei taha ja kuna ta on reaalselt kaalutud, sobib ta suurepäraselt kõigile kogenumatest uute seksnuku kasutajateni. Tema sisseehitatud metallist skelett aitab tal võtta ka mitu poosi, et anda teile paremad nurgad, kui te teda tagumikku või kiisusse kepsite.
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 165 cm |
| Rind | 84 cm |
| Vöökoht | 55 cm |
| Hip | 88 cm |
| Õlg | 34 cm |
| Arm | 55 cm |
| Jalg | 89 cm |
| Jalg | 19 cm |
| Neto kaal | 36 kg |
| Suuline sügavus | 13 cm |
| Vagiina sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 17 cm |
Nukugalerii











Arvustused
Ülevaateid veel pole.