Kirjeldus
Temast
Mõõtmed
| Materjal | Täis silikoon |
| Kõrgus | 172 cm |
| Tass | F |
| Neto kaal | 40 kg |
| Täielik rind | 83 cm |
| Rinna all | 61 cm |
| Vöökoht | 55 cm |
| Hip | 97 cm |
| Õlgade laius | 38 cm |
| Käe pikkus | 64 cm |
| Jala pikkus | 91 cm |
| Jalade suurus | 22 cm |
| Vagiina sügavus | 17 cm |
| Anaalne sügavus | 16 cm |
Nukugalerii












Arvustused
Ülevaateid veel pole.