Kirjeldus
Temast
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 170 cm |
| Rind | 80 cm |
| Vöökoht | 68 cm |
| Hip | 90 cm |
| Õlgade laius | 36 cm |
| Käe pikkus | 50 cm |
| Käe pikkus | 15 cm |
| Jala pikkus | 80 cm |
| Reie joon | 52 cm |
| Vasika joon | 33 cm |
| Jalade suurus | 21 cm |
| Suuline sügavus | 10 cm |
| Vagiina sügavus | 14 cm |
| Anaalne sügavus | 10 cm |
| Neto kaal | 42 kg |
Nukugalerii

























































































Arvustused
Ülevaateid veel pole.