Beskrivelse
Om hende
Dimensioner
| Materiale | Fuld silikone |
| Højde | 157 cm |
| Øvre bryst | 72 cm |
| Nedre bryst | 56 cm |
| Talje | 53 cm |
| Hofte | 88 cm |
| Skulder | 35 cm |
| Benlængde | 88 cm |
| Lår | 50 cm |
| Armlængde | 64 cm |
| Eneste | 22 cm |
| Nettovægt | 35 kg |
| Mundtlig dybde | 12 cm |
| Skededybde | 18 cm |
| Anus dybde | 15 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.