Beskrivelse
Om hende
Du behøver ikke lære at sige sexdukke på kinesisk, fordi du ikke er med i en sexdukkefilm, og du behøver ikke at oversætte noget for at kunne foretage et køb. Den realistiske TPE sexdukke er så blød i huden og nem at bruge, at du ikke vil kneppe kinesiske sexdukker, især efter at have set deres stjerne i sexdukken Lolicon. Denne torso med hoved-sex-dukke er en berømt californisk bøsse-sex-dukke med en hel liste og en rekord i at bringe orgasmer til alle, der bruger ham. Du får muligvis ikke denne sexdukke 90% på udsalg, men at bruge den vil få dig til at stille spørgsmålstegn ved alt, hvad du tror
ved, inklusive stereotypen om, at kvinder hader AI-sexdukker, fordi du vil elske at bruge denne AI-sexdukke-torso, og det kan meget vel være den mest spændende seksuelle oplevelse, du nogensinde vil have.
Dimensioner
| Materiale | Fuld silikone |
| Højde | 170 cm D-skål |
| Skulder | 33 cm |
| Øvre Bryst | 84 cm |
| Nedre Bryst | 62 cm |
| Talje | 58 cm |
| Hofte | 88 cm |
| Låromkreds | 50 cm |
| Kalveomkreds | 30 cm |
| Ben Længde | 85 cm |
| Fødder Længde | 22 cm |
| Nettovægt | 37,5 kg |
| Munddybde | Ikke tilgængelig |
| Skededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri









Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.