Beskrivelse
Om hende
Mød Diana, en krøllet hårdukke med en elegant kurvet krop, fascinerende fysik, glitrende smiley og en tyk bagside for at forstørre det mønster eller den sexstil, du ønsker. Den specielle dukke, der ser ægte ud med permeable kønsorganer.
Når du køber denne menneskelige sexdukkeporno, vil hun give dig al spændingen og fordelene ved at date en rigtig kvinde. En sexdukke kneppet, der er meget trofast.
Asiatisk dukkesøster, klassisk og velopdragen hot sexdukke. Synet af hende får verden til at vende om. Når det er tid for hende at udføre sine pligter i sengen, vil du blive overrasket over, hvor tilfreds hun kan være. De er charmerende, utrolig smarte, tilbagespyttede dukker. De kommer i forskellige størrelser, former og højder: massive buster og bittesmå varme tegneseriedukker.
For at toppe det, er hun mere en babe, når du personliggør hende ved at kalde hende alle disse søde navne som; big booty sex dukker, barbie dukke porno, drømmedukke nøgen, hjemmelavet sex dukke osv. Når hun bliver kaldt disse navne, fremstår hun super aktiv i sengen, og du vil begynde at overveje, hvorfor det tog dig så lang tid at få hende som en partner.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 165 cm |
| Bryst | 105 cm |
| Talje | 60 cm |
| Hofte | 109 cm |
| Skulder | 36 cm |
| Armlængde | 60 cm |
| Fodlængde | 22 cm |
| Nettovægt | 53 kg |
| Mundtlig dybde | 13 cm |
| Vaginal dybde | 17 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri











Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.