Beskrivelse
Om hende
Hvis du er fan af dukkeporno, har du set Elise i nogle af de hjemmelavede dukkeporno. Den enorme bryst-sex-dukke vender hoveder overalt, hvor hun går – du kan bare ikke ignorere hende og hendes G-cup knockers.
Ud over hendes store bryster har hun en lille talje, der skiller sig ud blandt de fleste af hendes dukke-modstykker, især på grund af hendes størrelse. Og med sin relativt lille dukkerøv er hun perfekt til elskere af anime-sexdukker.
En anden ting, der gør hende speciel, er det faktum, at hun er en TPE-sexdukke. I modsætning til sexdukker i silikone er materialet blødt at røre ved og pudsigt. Hendes bryster er virkelige show-stoppers, når de kommer til at bevæge sig.
Den billige sexdukke har et metalskelet for ekstra fleksibilitet. Og hun har også tre åbninger, som alle har forskellige mål for at genskabe udseendet og følelsen af mennesker.
Hun er en tilpasselig sexdukke, og du kan vælge mellem et udvalg af dukkeparykker, øjenfarver, sexede dukkekostumer, øjenfarver og hudfarver.
Dimensioner
| Materiale | Silikonehoved + TPE krop |
| Højde | 168 cm |
| Bryst | 90 cm |
| Talje | 53 cm |
| Hofte | 95 cm |
| Skededybde | 17 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
| Nettovægt | 35 kg |
Dukkegalleri













Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.