Beskrivelse
Om hende
Dimensioner
| Materiale | Fuld silikone |
| Højde | 165 cm |
| Kop | F |
| Nettovægt | 37 kg |
| Fuld Buste | 89 cm |
| Under Bust | 68 cm |
| Talje | 64 cm |
| Hofte | 97 cm |
| Skulder bredde | 40 cm |
| Armlængde | 51 cm |
| Benlængde | 74 cm |
| Fodstørrelse | 24 cm |
| Skededybde | 17 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.