Beskrivelse
Om hende
Der er store bryster, og så er der disse.
Denne fede sexdukke har nogle af de største bryster, vi har set på en BBW sexdukke før. Hvis du er en fyr, der kan lide barmfagre sexdukker og store bryster, kan du ikke blive lykkeligere end disse.
Glem de små bryster og de supermodeller, og se på dette enorme vilde par! Hun elsker også at give brystjob, og hun elsker det, når du bruger hende.
Den underdanige dukke har ikke kun bryster, men en smuk røv og et meget tiltalende ansigt. Du vil nyde hendes sexede røv lige så meget som du nyder hendes store bryster, fordi hun er en TPE sexdukke, og materialet er meget fleksibelt.
Denne dyre sexdukke har et stålskelet, en bred vifte af bevægelser og er godt vægtet, så hun tynger ikke nogen og er perfekt til selv folk, der er nye til at bruge en sexdukke.
Hun er perfekt til brystelskere og har et flot stativ, et smukt ansigt og en bankende krop. Hun har tre funktionelle huller, så hun kan være din blowjob-sex-dukke og analsex-dukke og derefter bukke hende tilbage for din fornøjelse. Hvad end du vil.
Dimensioner
| Materiale | Silikonehoved + TPE krop |
| Højde | 170 cm |
| Bryst | 101 cm |
| Talje | 56 cm |
| Hofte | 97 cm |
| Skededybde | 17 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
| Nettovægt | 44 kg |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.