Beskrivelse
Om hende
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 175 cm |
| Øvre bryst | 78 cm |
| Nedre bryst | 69 cm |
| Talje | 59 cm |
| Hofte | 88,5 cm |
| Skulder | 36 cm |
| Benlængde | 105 cm |
| Lår | 49 cm |
| Armlængde | 71 cm |
| Eneste | 21 cm |
| Vaginal dybde | 18 cm |
| Mundtlig dybde | 10 cm |
| Anal dybde | 15 cm |
| Nettovægt | 39 kg |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.