Popis
O ní
Nejlepší je stáhnout si realistická videa se sexem panenkou, pokud s kurevskou drahou vlastní sexuální panenkou začínáte. Jakožto přední hlas v komunitě transgender panenek máme na skladě jak lesbické, tak gay mužské sexuální roboty jako skutečné panenky. Sexuální panenka ve srovnání se ženou si povede lépe, protože lidské ženy budou také toužit po orgasmech a realistické sexuální panenky ne.
Pro sexuální panenku Eileen 158 cm ji lze upravit na ruskou sexuální panenku pro mistrovství světa pro fotbalové fanoušky. Neexistuje absolutně žádná fantazie, která by se nedala splnit nákupem drahé vlastní sexuální panenky. Ať už chcete změnit barvy paruky nebo velikosti prsou, můžeme provést přizpůsobení.
Získání práce nohou od sexu panenky robertka vás dostane k vyvrcholení. I když vám ejakulace trvá dlouho, nohy robertka sexuální panenky ji přinesou rychleji. Hindská řada sexuálních panenek je dodávána se spodním prádlem, což je Šariš obvykle zvyklý na hinduistické ženy.
Rozměry
| Výška | 153 cm |
| Hmotnost | 36,6 kg |
| Prsa | 89 cm |
| Pod poprsím | 68 cm |
| Pás | 71,5 cm |
| Boky | 102 cm |
| Rameno | 35 cm |
| Stehno | 58 cm |
| Chodidlo | 22 cm |
| Vagína | 18 cm |
| Řitní otvor | 17 cm |
Galerie panenek












Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.