Popis
O ní
Pokud jste fanouškem porna pro panenky, viděli jste Elise v některých domácích pornovkách pro panenky. Obrovská sexy panenka s kozami otáčí hlavy všude, kam jde – prostě ji a její klepadla na G-cup prostě nemůžete ignorovat.
Kromě svých obrovských prsou má útlý pas, který vyniká mezi většinou jejích protějšků s panenkami, zejména kvůli její velikosti. A se svým relativně malým zadečkem pro panenky je ideální pro milovníky anime sexu panenek.
Další věcí, která ji dělá zvláštní, je skutečnost, že je to sexuální panenka TPE. Na rozdíl od silikonových sexuálních panenek je materiál měkký na dotek a třepe se. Její prsa jsou opravdová show-stopper, když se dostanou do pohybu.
Levná sexuální panenka má kovovou kostru pro extra flexibilitu. A také má tři otvory, z nichž všechny mají různé rozměry, aby znovu vytvořily vzhled a dojem lidských.
Je to přizpůsobitelná sexuální panenka a můžete si vybrat ze sortimentu paruk pro panenky, barev očí, sexy kostýmů pro panenky, barev očí a odstínů pleti.
Rozměry
| Materiál | Silikonová hlava + TPE tělo |
| Výška | 168 cm |
| Prsa | 90 cm |
| Pás | 53 cm |
| Boky | 95 cm |
| Hloubka vagíny | 17 cm |
| Anální hloubka | 17 cm |
| Čistá hmotnost | 35 kg |
Galerie panenek













Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.