Popis
O ní
Isabel je sexy silikonová sexuální panenka, stejně jako ostatní sexy silikonové panenky v naší kolekci. Naše kolekce je plná pevných silikonových milostných panenek, jako je Isabel. Stejně jako většina vysoce kvalitních silikonových milostných panenek má Isabel při výrobě vysokou úroveň realismu s velkým zájmem o detaily, texturu a všechny další aspekty vaší spokojenosti.
Navíc, na rozdíl od většiny silikonových zkurvených panenek, má Misa velmi realistické části, až do posledního detailu. Dotýkání se, laskání, laskání a mačkání všech jejích měkkých křivek a zaostřovacích bodů na jejím těle je tedy jistě skvělý pocit. Díky jejím měkkým a realisticky tvarovaným prsům se vaše ruce budou vždy skvěle laskat, mačkat a laskat.
Také, podobně jako nejlepší silikonové kurevské panenky, Isabelina skutečná recenze panenek ukazuje, že má ty správné vlastnosti, které zajistí vaši spokojenost.
Tato drobná milostná panenka je tedy kompatibilní se širokou škálou kostýmů, což z ní dělá skvělou anime postavičku milostné panenky.
Rozměry
| Materiál | Plný silikon |
| Výška | 153 cm |
| Prsa | 78 cm |
| Pod prsy | 56 cm |
| Pás | 51 cm |
| Boky | 96 cm |
| Délka paže | 65 cm |
| Šíře ramen | 34 cm |
| Stehenní linie | 55 cm |
| Délka nohy | 93 cm |
| Velikost nohou | 21 cm |
| Hloubka úst (pouze měkká hlava) | 12 cm |
| Vaginální hloubka | 18 cm |
| Anální hloubka | 16 cm |
| Čistá hmotnost | 31 kg |
Galerie panenek











Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.