Описание
За нея
Харесвате външния вид на азиатските любовни кукли, но искате по-голямо дупе? Това е Ли, секс куклата с голямо дупе, от която не подозирахте, че се нуждаете. Тази закръглена секс кукла не прилича на нейните ориенталски секс кукли и имаме усещане за нейната похот от пръв поглед с нея.
Тя има красиви, вдигнати нагоре очи, деликатни черти, es и пухкави бузи, които я правят да изглежда още по-очарователна. Реалистичната любовна кукла също има подвижна шия, така че можете да получите няколко глави за секс кукли и да персонализирате секс кукли за използване, когато пожелаете.
Тя има страхотно тяло!
Няма нищо дребно за Ли и ние я предлагаме да бъде опитен потребител на секс кукли. Русата кукла има гърди с K-чашка, които подскачат на място с тежестта си, а зърната й са красиво розови.
Но това не свършва дотук, едрогърдата секс кукла също има едно от най-големите куклени дупета, които сме виждали на секс кукла с голямо дупе.
Ли може да е TPE секс кукла, но нейният реализъм не свършва дотук. Тя има изцяло метален скелет, който изисква много ниска поддръжка. Тя е съвършенството на тези крака!
Размери
| Материал | TPE |
| Височина | 163см |
| Гърди | 95 см |
| талия | 55 см |
| Хип | 95 см |
| Рамо | 37см |
| На една ръка разстояние | 60 см |
| Дължина на крака | 21 см |
| Нето тегло | 38 кг |
| Орална дълбочина | 13 см |
| Вагинална дълбочина | 17 см |
| Анална дълбочина | 16 см |
Галерия за кукли















Отзиви
Все още няма отзиви.