Описание
За нея
Харесвате ли мъже, но никога не можете да намерите типа, който искате?
Do you like Asian men? We have the Naked Asian doll you need right here.
Далеч от света на секси любовните кукли, тази силиконова секс кукла е най-доброто от света на ориенталските секс кукли И в света на мъжките секс кукли. Той е красив и мускулест и знае как да тренира тялото си. Вижте:
Корейската любовна кукла има обичайните азиатски черти, монолидни, дълбоки очи, малки устни и торс на секс кукла, който би изпратил искри и на най-стоичната жена. Тази висока секс кукла има малки стегнати ръце, коремни мускули, които изглеждат като нарисувани, и бедра, достатъчно силни, за да те носят и чукат до забрава. Секси куклата е кукла за анален секс и има вграден капацитет за затопляне, така че всичко, от което се нуждаете, е лубрикант на водна основа и вашето парче е готово и на вашите услуги.
И не се притеснявайте, той също е доста гъвкав, благодарение на своя TPE материал и първокласния метален скелет, с който беше оборудван.
Никога не е нужно да се притеснявате, че това парче изневерява, че ще ви разболее полово предавани болести или че ще чатите с някой друг. Не е ли добре за промяна?
Размери
| Материал | TPE |
| Височина | 152см |
| Гърди | 84см |
| талия | 61см |
| Хип | 99см |
| Рамо | 36см |
| Дължина на крака | 76см |
| На една ръка разстояние | 56см |
| Дължина на крака | 21 см |
| Нето тегло | 42 кг |
| Орална дълбочина | 13 см |
| Вагинална дълбочина | 17 см |
| Анална дълбочина | 16 см |
Галерия за кукли














Отзиви
Все още няма отзиви.