Описание
За нея
Истинските японски момичета секс кукли са създадени с брачно привлекателно тяло, което ви омагьосва. При първия поглед на реалистичната секс кукла кукла ви залива вълна от сексуални осъзнавания. Дълго скрити сексуални фантазии ще бъдат изпълнени след секс с куклата Kendra wm.
Няма оплаквания, ако някой чука силно секс кукла, защото тези секс кукли са направени за вас. Кутия за секс кукли на живо съдържа аксесоари и екипи за секс кукли, за да направи секса забавен. Секс куклата 100xm ви осигурява удовлетворяващ сексуален живот, при който имате здравословен сексуален апетит.
Женският секс с женска секс кукла гарантира, че вашите нужди са взети предвид. Няма нужда да мислите как да угодите на някой друг и можете да станете егоисти с вашата секс кукла uncencerd. Порновидео с преобразуване на секс кукли показват различни секс кукли и издайническите признаци на кулминацията.
Размери
| Материал | Силиконова глава + TPE тяло |
| Височина | 165см |
| Гърди | 84см |
| талия | 59см |
| Хип | 87см |
| Дължина на крака | 85 см |
| Дължина на крака | 21 см |
| Дълбочина на вагината | 17 см |
| Анална дълбочина | 17 см |
| Нето тегло | 35 кг |
Галерия за кукли












Отзиви
Все още няма отзиви.