Beskrivning
Om henne
Lucy doll Xxx HD-videoporrsex är en rå sexvideo som visar cumshot-trick, oral- och analsex. Med Hayley Smith sexdocka gjord av antingen Tpe eller silikon kan du ha grov, dominerande sorts sex utan rädsla. Sexdockabordeller USA finns så att användare kan prova så många sexdockor som möjligt även den sällsynta serafdockans sexupplevelse.
Den sexdockaanslutna halsen är sådan att huvudet är tillräckligt flexibelt för rörelser. Riktiga sexdockor finns tillgängliga så att de bästa sexdockorna kan kopieras. En man som har videosex med docka och fru njuter av sex till fullo.
Innovation har gett AI äkta sexdocka som är kapabel till rörelser och ljud. Docka stora röv sex kommer att kännetecknas av röv smällande ljud. Den riktiga dockan sex 65-serien kommer med möjlighet till perukfärger, ögonfärger, hudfärger och höjdanpassning.
Mått
| Höjd | 161 cm |
| Vikt | 52 kg |
| Bröst | 109 cm |
| Under byst | 81 cm |
| Midja | 102 cm |
| Höft | 125 cm |
| Axel | 43 cm |
| Lår | 66 cm |
| Fot | 23 cm |
| Vagina | 18 cm |
| Anus | 17 cm |
Dockgalleri











Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.