Description
About Her
None of the sex dolls on the rack look appealing to you. Want to explore your artistic side? We offer you the opportunity to create your sex doll. These customized sex dolls are fully yours to design. The eye shapes, eye distance, nose type, and even what kind of lips the love doll has.
You’re left to your devices to make the full sex doll, and if that’s what you’d like, you can make your doll a kissing doll, or a moaning doll to enhance your doll use and your pleasure.
You can choose between A-Cup to K-Cup breasts, different doll asses, skin tones, nail length, pubic hair, eye color, and an assortment of doll wigs and sex doll costumes.
We make mostly AI sex dolls, and you have the options to add the tech to your doll, so you never want to stop using her. If you use the customized doll pussy, chances are you will cum in your doll.
And I mean, she can’t get pregnant, and she’s designed to take it all.
She’s perfect for your tastes. Just as you designed her.
Rest assured that your custom doll will not be resold to anyone else, and every doll you custom order is freshly made to your tastes and delivery might take some time.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 155cm |
| Breast | 90cm |
| Waist | 45cm |
| Hip | 88cm |
| Shoulder | 34cm |
| Leg Length | 75cm |
| Arm Length | 56cm |
| Foot Length | 18cm |
| Net Weight | 32KG |
| Oral Depth | 13cm |
| Vaginal Depth | 17cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery


























Reviews
There are no reviews yet.