Beskrivning
Om henne
Sexdockor är ett bra sätt att ha lite kul och släppa sexuell spänning. Det bästa är att du kan välja den sexdocka som du skulle vilja ha. Det finns många olika typer av sexdockor, inklusive realistiska sexdockor med stora byten, sexdockor för prinsessor med persika och anpassningsbara sexdockor. Det finns också många olika stilar av sexdockor, som håriga sexdockor och handhållna sexdockor. Det finns också många olika funktioner som följer med sexdockorna, såsom värme- och kylsystem och oralsexförmåga.
Realistiska sexdockor med stora byten ser så realistiska ut att du kan förvirra dem för riktiga tonårsflickor. Dessa dockor ser snygga ut med sina långa blonda hår och perfekt manikyrerade fingrar. Håriga sexdockor är byggda för att vara anatomiskt korrekta. De är dockor som kommer med hår på deras blygd och ben.
Handhållna sexleksaker är bärbara onanileksaker som används medan de fortfarande finns i handen. Dessa är bra för människor som rör sig mycket. Om dessa förändringar är förvirrande kan du besöka en webbsida för sexdockor. Därifrån kan du bygga din egen docka. Att göra det perfekt bara för dig här kan du bli så galen som du känner.
Det bästa med sexdockor är hur anpassningsbara de är.
Mått
| Material | TPE |
| Höjd | 160 cm |
| Bröst | 85 cm |
| Midja | 61 cm |
| Höft | 97 cm |
| Nettovikt | 40 kg |
| Oralt djup | 12 cm |
| Vaginalt djup | 22 cm |
| Analt djup | 18 cm |
Dockgalleri















Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.