Beskrivning
Om henne
Den finaste sexdockan, gjord av premium silikonmaterial, en riktig sexdocka i silikon, säger Zoma hej. Denna nya sexdocka är gjord av högkvalitativt silikonmaterial och är designad för att vara lika realistisk som din riktiga mänskliga flickvän.
Med denna mänskliga sexdocka har du inga problem att glömma din flickvän eller den där tjejen som krossade ditt hjärta; hon är en söt tjej och en bra kamrat. Denna sällskapsdocka kommer att ge dig bra sällskap och god intimitet.
Hur irriterande kan det vara om en het tjej krossar ditt hjärta eller om du attraheras av heta tjejer? Oroa dig inte; denna sexdocka för vuxna är här för att torka bort dina tårar. Med sin strama och lena fitta och sin härliga hud. Du kan spåra din hand över hela den här kvinnliga kärleksdockans kropp i beundran och dyrka den.
Denna exklusiva sexdocka tar dig till platser du aldrig kan drömma om att komma till. Du måste upptäcka underverken hos denna underbara kvinna docka. Om du är i behov av sexuella idéer är det bättre för dig att gå direkt till vår sexdockabutik online för att göra en exklusiv beställning av din TPE kärleksdocka; ju tidigare, desto bättre eftersom du får njuta av sötman i denna barbie sexdocka under lång tid.
Mått
| Material | Silikonhuvud+TPE-kropp |
| Höjd | 160 cm |
| Bröst | 85 cm |
| Midja | 50 cm |
| Höft | 86 cm |
| Axel | 36 cm |
| Benlängd | 80 cm |
| Armlängd | 60 cm |
| Fotlängd | 20 cm |
| Nettovikt | 39 kg |
| Oralt djup | 13 cm |
| Vaginalt djup | 17 cm |
| Analt djup | 16 cm |
Dockgalleri






































































































Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.