Beskrivning
Om henne
Har du någonsin sett en sexdocka vagina som du ville knulla så här illa? Nej? Självklart inte. Zaya är en mogen sexdocka som gör kärleksdockor i naturlig storlek på skam. Hon är en realistisk brittisk sexdockaprodukt och jämfört med en kärleksdocka i naturlig storlek har hon så mycket mer som de inte har.
Hon har axellångt svart hår, ett ovalt ansikte med uppåtlutande ögon, en bred näsa och fantastiskt röda läppar. För en analdocka ägnades mycket uppmärksamhet åt att göra hennes ansikte perfekt. Hon är också en bystig sexdocka, så du har mer än tillräckligt för att beundra denna verklighetstrogna kärleksdocka. Du borde se hennes bröst när hon blir knullad. Bara synen räcker för att du ska få orgasm.
Zaya är en transsexuell sexdocka med en avtagbar dockpenis, och hennes penis går till omkretsar som inte ens de bästa av de manliga solida dockorna kunde nå. När hennes löstagbara penis är fäst är hon en av anala dockor, och hon behåller sina stora bröst oavsett vad, så vinn-vinn.
Hon har tre öppningar för ditt nöje, men om du räknar hennes bröst är det fyra, allt för dig.
Mått
| Material | TPE |
| Höjd | 157 cm |
| Sätta dit | 95 cm |
| Midja | 63 cm |
| Höft | 123 cm |
| Nettovikt | 52 kg |
| Oralt djup | 13 cm |
| Vaginadjup | 18 cm |
| Analt djup | 17 cm |
Dockgalleri












Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.