Beskrivning
Om henne
Avancerad sexmansdocka i full storlek för kvinnor
Letar du efter en sexdocka i full storlek? En sexdocka för kvinnor som tillgodoser deras sexuella behov? Tja, vi har den perfekta sexmansdockan för dig. Till skillnad från ficksexdockor kommer denna sexdocka i naturlig storlek definitivt att ha alla verktyg som behövs för att tillfredsställa dig. Han har mejslade magmuskler, en fin käklinje och tunna läppar, allt omtecknat av hans långa man av mörkt hår. Med en sömlöst fäst hals, en munöppning och en löstagbar tunga med snärtningsförmåga, är hans ansikte ett område du definitivt kommer att ägna lite uppmärksamhet åt.
Han är sexdockan att köpa om du värdesätter storlek eftersom han har en fin lång penis och avancerad sexdockateknologi som ger honom lite stöd för ryggraden, så han kan ta alla storlekar av kvinnor. Det bästa är att du kan hitta honom i våra sexdockor online. Och eftersom han har ett analt hål också, kan du prova vad du vill, inklusive att använda några sexleksaker för dockor för att förstärka din sexuella njutning. Han kan väcka din aptit, oavsett hur stor den är, och han kommer att göra det samtidigt som han ser ut som den manliga sexdockan i dina (och våra) drömmar.
Mått
| Material | TPE |
| Höjd | 158 cm |
| Sätta dit | 83 cm |
| Midja | 50 cm |
| Höft | 78 cm |
| Armlängd | 63 cm |
| Fot | 21 cm |
| Nettovikt | 34 kg |
| Oralt djup | 13 cm |
| Vaginadjup | 18 cm |
| Analt djup | 16 cm |
Dockgalleri

























































































Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.