Description
About Her
Advanced full-sized sex man doll for female
Are you looking for a full-sized sex doll? A sex doll for females that will cater to their sexual needs? Well, we have the perfect sex man doll for you. Unlike pocket sex dolls, this life-sized sex doll is definitely going to have all the tools needed to please you. He has chiseled abs, a nice jawline, and thin lips, all outlined by his long mane of dark hair. With a seamlessly attached neck, a mouth orifice, and a detachable tongue with flicking abilities, his face is one area you’re definitely going to be paying some attention to.
He is the sex doll to buy if you value size because he has a nice long penis and advanced sex doll technology that gives him some spine support, so he can take all sizes of women. The best part is that you can find him in our sex doll stores online. And since he has an Anal hole, too, you can try anything that you want, including using some doll sex toys to amplify your sexual pleasure. He can whet your appetite, no matter how huge it is, and he will do it while looking like the male sex doll of your (and our) dreams.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 158cm |
| Bust | 83cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 78cm |
| Arm Length | 63cm |
| Foot | 21cm |
| Net Weight | 34kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery




















Reviews
There are no reviews yet.