Beskrivning
Om henne
Mått
| Material | TPE |
| Höjd | 165 cm |
| Bröstlinje | 91 cm |
| Midjelinje | 51 cm |
| Hip Line | 86 cm |
| Axel bredd | 37 cm |
| Benlängd | 85 cm |
| Armlängd | 58 cm |
| Lårlinje | 44 cm |
| Kalvlinje | 29 cm |
| Fötter Storlek | 21 cm |
| Nettovikt | 36 kg |
| Oralt djup | 13 cm |
| Vaginadjup | 18 cm |
| Analt djup | 16 cm |
Dockgalleri











Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.