Opis
O njej
Iščete ohlapno spolno lutko z ohlapnimi sklepi. Tisti, ki lahko domneva? Ta prava lutka za seks s seksom je prilagodljiva in trdna zgradba, ki jo iščete. To je zahvaljujoč dobro podrobnemu dizajnu seks lutke čarovnice. Takšna, s katero se moška spolna lutka velikosti 1/8 nikoli ne bi mogla meriti.
Poleg tega je ta spolna lutka karada ni kiite odlična izbira, če želite uživati v popolnoma poglobljenem seksu. Zato je to idealna harmonična lutka za vse vaše spolne potrebe. Zahvaljujoč tej roza lasni spolni lutki. Lahko ste prepričani, da vsak trenutek raziskujete svoje najbolj divje spolne fantazije s to seks lutko Zoastria. Obljublja, da bo v celoti I,,zavrljiv. Zato s to seks lutko fuck doll. Lahko ste prepričani, da je vaše popolno spolno zadovoljstvo oddaljeno le nekaj klikov. Sploh vam ni treba skrbeti za izvor spolnih lutk. Lahko ste prepričani, da boste dobili eno izmed najboljših dobaviteljev človeških spolnih lutk na internetu.
Dimenzije
| Višina | 16,14 in/41 cm |
| Velikost prsi | 24,02 in/61 cm |
| Velikost bokov | 30,51 in/77,5 cm |
| obseg pasu | 42 cm/16,54 in |
| Dolžina noge | 20 cm |
| Neto teža | 7,5 kg |
| Vaginalni | 14 cm/5,5 in |
| Anus | 13,26 cm/5,22 in |
Galerija lutk


































































































Ocene
Ni še nobene ocene.