Opis
O njej
Povežite se z našim najnovejšim izdelkom – moško spolno lutko s krogličnimi zgibi, ki je popolnoma nov način sintetične spolne lutke in prelomen izum, saj je prožno povezana z gibljivimi sklepi, kar je v veliki meri tehnološko močna, a skromna poustvarjanje humanoidno telo. Telo je simfonizirano tako, da je njegovo ogrodje v vseh kritičnih pomenih primerljivo s pravo človeško kožo, je brez gub in ima voljno teksturo. Med ostalimi znamkami seks punčk iz slabših materialov je naša najvišja kakovost; v tem, da je proizvajalec, ki zagotavlja, da se doseže gladka površina brez gub in mehka; koža pridobi mehko teksturo brez gub. Mehka, prožna, človeška koža iz silikona in elastomerov navduši.
Redka zasnova krogličnih zglobov pravzaprav predstavlja paradigmo avtonomije in ustreznosti; o vsi cesarji; to je najbolj resničen živ način, da imaš prijatelja iz aluminija. In vse to absolutno pomeni resnične občutke obrabe.
Izkusite veselje neomejenih možnosti, ki so® dane brez občutka krivde ali prihodnjega stresa z našo sodobno različico seks lutke. Sprostite svoje čute do konca z novo moško sintetično seks lutko znamke [Brand] in tako poiščite najboljši način za največji možni užitek.
Dimenzije
| Material | TPE glava + TPE telo |
| Višina | 165 cm E-skodelica |
| Ramo | 32 cm |
| Zgornji del prsi | 82 cm |
| Spodnji del prsi | 59 cm |
| Pas | 54 cm |
| Kolk | 86 cm |
| Obseg stegna | 51 cm |
| Obseg teleta | 29 cm |
| Dolžina noge | 89 cm |
| Dolžina stopal | 23 cm |
| Neto teža | 37 kg |
| Globina ust | 12 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Analna globina | 16 cm |
Galerija lutk












Ocene
Ni še nobene ocene.