Opis
O njej
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 163 cm |
| Breast Line | 83 cm |
| Linija pasu | 60 cm |
| Hip Line | 91 cm |
| Širina ramen | 35 cm |
| Dolžina roke | 67 cm |
| Dolžina noge | 96 cm |
| Velikost stopal | 22 cm |
| Linija stegna | 49 cm |
| Telečja linija | 30 cm |
| Neto teža | 38 kg |
| Ustna globina | 13 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Analna globina | 16 cm |
Galerija lutk





































































































Ocene
Ni še nobene ocene.