Opis
O njej
Dimenzije
| Material | Poln silikon |
| Višina | 170 cm |
| skodelica | C |
| Neto teža | 36 kg |
| Polno prsi | 88 cm |
| Pod oprsjem | 72 cm |
| Pas | 65 cm |
| Kolk | 94 cm |
| Širina ramen | 40 cm |
| Dolžina roke | 68 cm |
| Dolžina noge | 78 cm |
| Velikost stopal | 23 cm |
| Globina nožnice | 17 cm |
| Analna globina | 16 cm |
Galerija lutk












Ocene
Ni še nobene ocene.