Opis
O njej
Ponosno vam predstavljamo seks lutko, ki bi jo morala imeti vsaka ženska – bledo golo seks lutko. Ta oblinasta, visoka in osupljiva dama je visoka 158 cm in je oblikovana tako, da vam bo pričarala ples v naročju vašega življenja in vam ponudila vse poredne fantazije, ki si jih vaše srce poželi. Realističen videz in mehka koža jo bosta naredila za pravo spremljevalko, kadar koli jo boste imeli ob sebi.
Pri izdelavi te seks lutke je uporabljen visokokakovosten silikonski material, ki zagotavlja, da je hkrati trpežna in prožna, da uporabnici ponudi čim bolj resnično izkušnjo. To poveča njeno prožnost med samopredstavitvijo, zlasti v intimnih trenutkih čutnega zadovoljstva.
Intenzivni orgazmi, saj je artikulirana na toliko načinov, ki jih je mogoče urediti tako, da zadovolji vaše potrebe. Ker je to profesionalno izdelan izdelek, bo vsakemu prizoru v spalnici dodal nekaj pikantnosti.
Izboljšajte svoj spolni užitek s to čudovito bledo golo seks lutko takoj zdaj!
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 152 cm |
| Zgornji del prsnega koša | 85 cm |
| Spodnji del prsnega koša | 66 cm |
| Pas | 63 cm |
| Kolk | 95 cm |
| Ramo | 37 cm |
| Roka | 63 cm |
| noga | 70 cm |
| Stopalo | 22 cm |
| Neto teža | 45 kg |
| Ustna globina | 12 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Analna globina | 15 cm |
Galerija lutk
















Ocene
Ni še nobene ocene.