Opis
O njej
Si želite popestriti dogajanje v svojem razmerju ali zakonu? Kaj pa trojček brez občutka krivde? Oh ja!! Lahko dobite prekleto žensko spolno lutko, da izpolnite svoje fantazije o trojčku, ne da bi čutili krivdo, ker ste prevarali svojega partnerja, saj ima vse lastnosti, ki jih boste kdaj našli v spolnem partnerju. Če vam je bolj všeč vaša punčka brez prsi, imamo za vas punčko z majhnimi joški, da se boste počutili sproščeno in dosegli vaša spolna pričakovanja.
Si želite popestriti dogajanje v svojem razmerju ali zakonu? Kaj pa trojček brez občutka krivde? Oh ja!! Lahko dobite prekleto žensko spolno lutko, da izpolnite svoje fantazije o trojčku, ne da bi čutili krivdo, ker ste prevarali svojega partnerja, saj ima vse lastnosti, ki jih boste kdaj našli v spolnem partnerju. Če vam je bolj všeč vaša punčka brez prsi, imamo za vas punčko z majhnimi joški, da se boste počutili sproščeno in dosegli vaša spolna pričakovanja.
Ljubezenska punčka 160 cm je na voljo v različnih velikostih po vaši izbiri. Če imate raje svojo punčko na preobrazbi, ne pojdite predaleč. Naša trdna silikonska ljubezenska lutka za odrasle vas bo pokrila. Pred nakupom imate možnost izbrati poljubno preobrazbo po vaši želji. Če raje prilagajate lutke, ki jih je mogoče popolnoma postaviti, so vrata za to odprta. Vaše zadovoljstvo nam daje veselje, da naredimo več. Mislim, brez tebe nas sploh ne bi bilo tukaj. Zato naročite, predstavite svoje želje, izberite najboljše in poglejte, kako daleč lahko gremo, da vam ugodimo. Tako kot so naše prekleto realistične spolne lutke pripravljene in pripravljene zadovoljiti vas.
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 167 cm |
| Doprsi | 77 cm |
| Pas | 55 cm |
| Kolk | 110 cm |
| Ramo | 32 cm |
| Roka | 46 cm |
| noga | 90 cm |
| Stopalo | 21 cm |
| Neto teža | 39 kg |
| Ustna globina | 13 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Analna globina | 17 cm |
Galerija lutk











Ocene
Ni še nobene ocene.