Opis
O njej
Imate velik spolni apetit? Z našimi pravimi punčkami, ki oživijo, lahko imate fantastično spolno seanso. Ni vam treba skrbeti, kdo bo prvi dočakal orgazem, saj lahko nadaljujete tako dolgo, kot želite.
V svetu gumijastih lutk obstajajo različne vrste, kot sta hentai seks lutka in filmska seks lutka. Te ljubezenske lutke so narejene iz trpežnega materiala in jih je enostavno čistiti. Priloženi so pripomočki za čiščenje punčk in priročnik za čiščenje punčk. To je tako veliko vrednost za denar.
Na realističnih forumih o ljubezenskih lutkah obstajajo tehnike preoblikovanja seks lutk, da izgledajo kot seks lutke zvezdnikov. Prodam tudi demonske lutke. Takšne lutke so napihljive, to je punčka, ki jo lahko spakiraš in pojdeš. Samo izprazniš e,
spakirate in ko pridete na cilj, ga nastavite. Enostaven za uporabo.
Imeti veliko zbirko lutk lahko primerjamo z nebesi za lutke. Tukaj se lahko vsak dan v tednu odločite za seks z drugo lutko ljubezni z različnimi specifikacijami. V tej spolni igri vas ne more ustaviti. Navsezadnje vaja dela mojstra.
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 161 cm |
| Doprsi | 92 cm |
| Pas | 52 cm |
| Kolk | 96 cm |
| Ramo | 36 cm |
| Roka | 53 cm |
| noga | 90 cm |
| Stopalo | 19 cm |
| Neto teža | 39 kg |
| Ustna globina | 13 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Analna globina | 17 cm |
Galerija lutk


























Ocene
Ni še nobene ocene.