Opis
O njej
Industrija seks igrač za moške lutke je prehodila dolgo pot od prve moške spolne lutke na svetu. S to inovacijo imajo zdaj moške spolne lutke vibrirajoče kurce. Seks lutka gigantic drži penis v vagini na mestu. Seks lutka za moške ima poskočne joške za sesanje ali fukanje v joške.
Seks lutka reddit ponuja popoln dostop do vseh spolnih odprtin. Med jebanjem seks lutke qubanlv lahko imaš druge človeške odnose in seks lutka ne bo ljubosumna.
Realistična vagina spolne lutke izloča določene mazalne tekočine z enostavnimi gibi v vagino. Motoristična seks lutka na hrbtu je stimulativen položaj seks lutke, ki ga lahko izvajate s kratko ali govorečo seks lutko. Seks lutke Dh Gate dostavijo v katero koli državo, iz katere so naročene, z zaščitno prevleko.
Dimenzije
| Višina | 171 cm |
| Teža | 33,5 kg |
| Prsi | 77 cm |
| Pod oprsjem | 66,5 cm |
| Pas | 58,2 cm |
| Kolk | 89,5 cm |
| Ramo | 37 cm |
| Tesno | 50,5 cm |
| Stopalo | 22,5 cm |
| nožnica | 19 cm |
| Anus | 17 cm |
Galerija lutk











Ocene
Ni še nobene ocene.