Description
About Her
The sex toy doll male industry has come a long way from world’s first male sex doll. With this innovation, male sex dolls now have vibrating dicks. The sex doll gigantic holds the penis in the vagina in place. Sex doll for man has bouncy boobs for either sucking or titfucking.
The sex doll reddit offers full access to all sexual openings. You can have other human relationships while fucking the qubanlv sex doll and the sex doll won’t get jealous.
The sex doll realistic vagina secretes certain lubricative fluids easy movements into the vagina. Motorcycle sex doll on back is a stimulating sex doll position that can be carried out with the short or talk sex doll. Dh Gate sex dolls are delivered to any country they are ordered from with protective covering.
Dimensions
| Height | 171cm |
| Weight | 33.5kg |
| Breasts | 77cm |
| Under Bust | 66.5cm |
| Waist | 58.2cm |
| Hip | 89.5cm |
| Shoulder | 37cm |
| Thigh | 50.5cm |
| Foot | 22.5cm |
| Vagina | 19cm |
| Anus | 17cm |
Doll Gallery

































































































Reviews
There are no reviews yet.