Opis
O njej
Želite nahraniti svojo spolno domišljijo.
Če želite raziskati to stran sebe, obiščite našo trgovino s seks lutkami.
Imamo najboljše punčke tpe z resničnimi lastnostmi. Narejene tako, da se počutijo kot koža pravega partnerja, a brez težav s človeško interakcijo. V našem katalogu imamo seks lutke za moške. Obiščite našo družabno ljubezensko lutko Kanada za najboljše darilo, ki ga lahko dobite zase. Ogledali si boste naše verodostojne ocene seks lutk iz naše velike in zadovoljne baze strank.
Naša kategorija jebanja punčk je polna prenosnih spolnih igrač, ki vam popestrijo življenje. Ali pa nas obiščite na forumu za spolne lutke za osebno interakcijo z nekaterimi našimi izdelki.
Ne živite le dolgočasnega življenja, kupite seks lutke.
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 155cm F skodelica |
| Doprsi | 80 cm |
| Podprsi | 57 cm |
| Pas | 52 cm |
| Boki | 87 cm |
| Vaginalna globina | 18 cm |
| Ustna globina | 13 cm |
| Analna globina | 16 cm |
| Neto teža | 34 kg |
Galerija lutk











Ocene
Ni še nobene ocene.