Opis
O njej
Dimenzije
| Material | TPE |
| Velikost telesa | 168cm B skodelica |
| Neto teža | 36 kg |
| Polno prsi | 77 cm |
| Pod oprsjem | 60 cm |
| Pas | 47 cm |
| Kolk | 88 cm |
| Dolžina stopala | 21,5 cm |
| Ramo | 42 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Globina anusa | 15 cm |
| Ustna globina | 12 cm |
Galerija lutk























Ocene
Ni še nobene ocene.