Opis
O njej
Kdo bi izpustil priložnost za seks s seks lutko? Večina ljudi želi seksati s seks lutkami, vendar ne vedo, kje začeti. Prvič, obstajajo ljubezenske punčke za moške in ženske. Razlike so minimalne, če bo lutko uporabljala istospolno usmerjena oseba. Na primer, moški, ki je zaljubljen v moške, bi samo dobil običajno moško lutko, za žensko pa velja nasprotno. Prave seks lutke morajo prav tako živeti kot seks lutke, te lutke morajo izgledati in se počutiti kot običajna oseba.
Majhne seks punčke z velikim plenom so moškim všeč zaradi mehkega otipa in prožnosti, ki jo dobite z majhnimi lutkami. Manipulacija je enostavna. Glava seks lutke je izdelana iz tpe materiala z ustno votlino, ki se uporablja tudi za seks. Seks lutke z velikimi joškami so spolne lutke z velikimi prsmi. Te spolne lutke lahko uporabljajo tako moški kot ženske. Primerne so tudi za lezbične seks lutke. Gejevske seks lutke so moške seks lutke, ki jih moški uporabljajo za spolni užitek.
Poceni lutke na napihovanje zagotavljajo, da si lahko vsakdo privošči seks lutko. Te lutke imajo veliko uporab v družbi.
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 158 cm |
| Prsi | 100 cm |
| Pas | 49 cm |
| Kolk | 89 cm |
| Neto teža | 39 KG |
| Ustna globina | 12 cm |
| Vaginalna globina | 22 cm |
| Analna globina | 18 cm |
Galerija lutk




















Ocene
Ni še nobene ocene.