Opis
O njej
Se boste kmalu odpravili na potovanje v Ameriko za spolne lutke? Ne zapravite potovanja. Morda imamo nekaj za vas pogledati, preden se odpravite noter. Ste pomislili na svojo višino? Ste novi v seksu s seks lutkami? Ste videli posnetek seksa z lutko Kash in ali imate raje seks lutke? No, brez skrbi. Za vas imamo to 165 cm veliko seks lutko, ki je ena najbolj vročih zadnjih seks lutk. Lahko izvede seks z lutko Anastasia in poustvari vse in vse, kar ste videli na vseh posnetkih seksa z lutko Kash.
Ta blondinka, kot je Elsa, je ena najboljših seks lutk 2023. Je silikonska ljubezenska lutka in za razliko od zračnih in gumijastih seks lutk ne bo sprožila tvojih alergij ali izcedka iz nosu. Seks lutka v naravni velikosti ima tudi par lepih jošk in okroglo, stisljivo zadnjico, ki si je ne morete kaj, da ne bi občudovali. Imela je prilagodljive dele in lahko si izbral vse, do kostuma, ki ga je imela na sebi, ko si jo srečal. Najboljši del tega je, da vam bo zagotovo zvesta. Kaj več bi lahko imela?
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 164 cm |
| Doprsi | 88 cm |
| Pas | 58 cm |
| Kolk | 88 cm |
| Dolžina roke | 67 cm |
| Stopalo | 21 cm |
| Neto teža | 43 kg |
| Ustna globina | 13 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Analna globina | 16 cm |
Galerija lutk












Ocene
Ni še nobene ocene.