Opis
O njej
Dimenzije
| Material | Poln silikon |
| Velikost telesa | 164 cm D pokal |
| Neto teža | 40 kg |
| Polno prsi | 79 cm |
| Pod oprsjem | 61 cm |
| Pas | 57 cm |
| Kolk | 93 cm |
| Dolžina stopala | 21 cm |
| Ramo | 31 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Globina anusa | 15 cm |
| Ustna globina | 12 cm |
Galerija lutk


























Ocene
Ni še nobene ocene.