Opis
O njej
Want to see the most expensive sex doll ever? Take a look in our online sex dolls doll house where we boast a variety of realistic love dolls. The hot sex doll shemale has the wet looking vagina as the hot spot. Seeing the female sex doll naked awakens your sexual senses and sends needy signals around your genital region.
The rise of sex doll movie nudity is acceptable as users want to see visible reason to buy a Anna Mae realdoll. With the sex doll Berlin, your sexual fantasies will all come true without much effort from your part except building your libido in anticipation.
From the sex doll fourm,the gangasian sex doll porn helps in teaching newbies more about fucking sex dolls. Getting a lubricant for the Tiffany Chucky sex doll is a good idea so you don’t penetrate the vagina with force.
Dimenzije
| Višina | 161 cm |
| Teža | 52 kg |
| Prsi | 109 cm |
| Pod oprsjem | 81 cm |
| Pas | 102 cm |
| Kolk | 125 cm |
| Ramo | 43 cm |
| Tesno | 66 cm |
| Stopalo | 23 cm |
| nožnica | 18 cm |
| Anus | 17 cm |
Galerija lutk













Ocene
Ni še nobene ocene.