Popis
O nej
Toto je podrobná a realistická sexuálna bábika Amia. Ten, ktorý bol vyrobený tak, aby ponúkal ten najlepší štandard kvality. Táto sexuálna bábika cosxz je veľmi realistická, čo sa týka vzhľadu aj pocitu. Preto bola táto sexuálna páska pre ázijskú bábiku navrhnutá tak, aby plne stimulovala všetky vaše sexuálne potreby.
Okrem toho má táto sexuálna bábika s anime hlavou tie najlepšie vlastnosti, ktoré hľadáte v skutočnej bábike. Preto s touto novou sexuálnou bábikou 2000 $ skutočná bábika. Môžete sa tešiť na skvelý sexuálny zážitok,. Znova a znova.
Moorever, s touto sexuálnou bábikou sex xnxx bábika. Môžete si byť istí, že vaše úplné sexuálne uspokojenie je konečne vo vašich rukách. Preto, ak si chcete užiť verbálny zážitok s cum sex bábikou. Potom je to najlepšia sexuálna bábika pre páry v trojici.
Moorever, ak ste do fantázie obrovský penis vs sex bábiky. Toto je dokonalá sexuálna bábika p*** hub skutočná bábika.
Rozmery
| Materiál | Plný silikón |
| Výška | 170 cm |
| poprsia | 91 cm |
| Pás | 72 cm |
| Bedro | 95 cm |
| Arm | 62 cm |
| Šírka ramien | 43 cm |
| Dĺžka nôh | 78 cm |
| Dĺžka nohy | 24 cm |
| Dĺžka penisu | 15 cm / 25 cm |
| Ústna hĺbka (iba mäkká hlava) | 12 cm |
| Análna hĺbka | 16 cm |
| Cista hmotnost | 38 kg |
Galéria bábik










Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.