Popis
O nej
Coming to enhance your museum of anime mania. We are here with our Male Anime Sex Dolls series, which will leave you nothing but mouth wide open. Atishi, Ronaldo, or Sajikumi – be it any of your favorite characters- take them to the world like never before. These dolls are developed with a significant clear and high precision. They give off a very satisfying feel, as they are built using quality silicone materials found in top dolls. It’s no wonder these lifelike models are making the great impression.
Rozmery
| Materiál | TPE |
| Výška | 157 cm |
| Veľkosť poprsia | H |
| Plné poprsie | 88 cm |
| Pás | 56 cm |
| Bedro | 97 cm |
| Noha | 21 cm |
| Ústna hĺbka | 15 cm |
| Hĺbka vagíny | 17 cm |
| Análna hĺbka | 17 cm |
| Cista hmotnost | 35 kg |
Galéria bábik










Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.