Popis
O nej
Rozmery
| Materiál | Plný silikón |
| Výška | E pohár 168 cm |
| Plné poprsie | 87 cm |
| Pod Bustom | 67 cm |
| Pás | 58 cm |
| Bedro | 89 cm |
| Šírka ramien | 37 cm |
| Dĺžka nôh | 85 cm |
| Veľkosť topánky | 37 cm |
| Hĺbka vagíny | 16 cm |
| Análna hĺbka | 13 cm |
| Cista hmotnost | 36 kg |
Galéria bábik















Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.