Popis
O nej
Bábiky v životnej veľkosti sú typom bábiky MILF, ktorá je navrhnutá tak, aby vyzerala ako kreslená postavička. Zvyčajne sú vyrobené z látky a majú veľké hlavy, malé telá a veľmi veľké oči. Používajú ich ľudia, aby im pomohli cítiť sa bližšie k postavám, ktoré milujú. Živé bábiky sa zvyčajne predávajú v obchodoch, ale niekedy sa predávajú aj online.
Kreslené sexuálne bábiky sú prispôsobené tak, aby zapadli do obľúbenej kreslenej postavičky, ktorú ste vždy mali. Tieto veľké zadočky majú funkcie podobné anime, ale sú trochu navyše, pokiaľ ide o postavy. Na webovej stránke nájdete obrázky bábik s malými prsiami s veľkosťou pre bábiky.
Niektoré sexbábiky majú pohyblivé časti, áno, skutočné bábiky, ktoré sa pohybujú, majú tvár ako bábika a veľkú starú skutočnú hlavu bábiky na vrchu tela. Tieto sexbábiky sú oblečené v sexi spodnom prádle alebo peknej podprsenke a ladiacich spodných nohaviciach. Vo všeobecnosti sú cenovo dostupné s pohyblivými rukami a nohami. Tieto bábiky sú matematickým géniom
Takže skutočne skutočné bábiky na predaj na našej webovej stránke. Môžete ich získať za zvýhodnené ceny.
Rozmery
| Materiál | TPE |
| Výška | 168 cm |
| Prsník | 79 cm |
| Pás | 59 cm |
| Bedro | 87 cm |
| Cista hmotnost | 39 kg |
| Ústna hĺbka | 12 cm |
| Hĺbka vagíny | 22 cm |
| Análna hĺbka | 18 cm |
Galéria bábik










Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.